Europa be kailio

KAILIŲ FERMOS YRA ŽIAURIOS

Gyvūnai, auginami dėl kailio, visą gyvenimą kenčia mažuose narvuose, o galiausiai yra uždusinami dujų mašinose arba mirtinai nupurtomi elektra. Visa tai dėl puošmenų, kurių XXI a. niekam nereikia.

KAILIŲ FERMOS TURI BŪTI SUSTABDYTOS

Sulaukusi tavo palaikymo ši iniciatyva gali paskatinti greitesnį kailių fermų draudimą Lietuvoje, o draudimas Lietuvoje paskatins Europos Sąjungos (ES) politikus užbaigti šią praktiką visos ES mastu. Lietuvos Seime kailių fermų draudimas jau svarstomas. Vis dėlto, Europos piliečių iniciatyva – puiki proga tai uždrausti visoje ES.

PADĖK UŽDRAUSTI KAILIŲ FERMAS EUROPOJE

Žmonės visoje Europos Sąjungoje susivienijo, kad užbaigtų gyvūnų kentėjimą kailių fermose. Dabar galime reikalauti pokyčių visos ES mastu, tačiau be tavęs gyvūnai gali likti neišgirsti. Padėk uždrausti žiaurias kailių fermas visoje ES.

Arrows

Padėk gyvūnams

Gyvūnai kailių fermose kenčia šiuo metu, galbūt visai netoli tavęs. Laikas tai pakeisti. Bet tai padaryti galima tik su tavo įsitraukimu. Prisijunk prie kovos už gyvūnus ir pasirašyk Europos piliečių iniciatyvą, kad žiauri kailių industrija būtų uždaryta.

Icon
Icon
Icon
Icon
Sutinku su asmens duomenų tvarkymu

Kai paspausi mygtuką, nukreipsime tave į oficialią ir saugią ES formą, kurioje savo parašą patvirtinsi pagal oficialias piliečių iniciatyvoms taikomas ES taisykles. Tęsti be duomenų pildymo .